Германея победи в Своге и записа трети пореден успех Кръг преди края на първенството на В-Югозападна футболна група, вече всичко е решено. Отборът на Оборище спечели промоция за професионалния футбол, а в селските групи отиват Своге и Места. В мач най-вече за престиж Германея Сапарева баня победи като гост Своге с 3:1. Резултатът бе открит в 22-та минута. Асен Васев от Германея изпълни перфектно пряк свободен удар и не остави шанс за вратаря на домакините. До края на полувремето пропуски за Германея направиха Везенков и Джогански. След почивката домакините от Спортист изравниха от дузпа в 60-та минута. В 68-та минута Златко Богоев отново изведе гостите напред в резултата, а крайното 3:1 за Германея фиксира в 88-та минута Ради Виячки, с дебютен за него гол.