Какво казаха Иво Паргов, Милен Лахчев и Митко Георгиев след 0:0 срещу Пирин (Разлог) IMG_1960 Изпълнителният директор и наставник на Марек Иво Паргов говори за нулевото равенство срещу Пирин (Разлог), както и за предстоящото домакинство от първия пролетен кръг на "Б" група срещу Ботев (Враца) следващата събота.
 „Доволен съм от това, което показахме до 70-ата минута в мача. В последните двайсетина минути не играхме, както трябва. През по-голямата част от мача имахме надмощие. Хубаво е, че новите се включиха добре. Това са футболисти с опит, които ще разгърнат потенциала си. Надявах се да нямаме контузени футболисти след срещата, но това не се случи. Денис Стоилов получи неприятна травма, замених принудително и Светльо Диков, който получи болки в ахилеса. Боби Николов също имаше контузия и затова го смених на почивката. Важното е всички момчета да са здрави за събота, когато приемаме Ботев (Враца). Тогава очаквам от тях да дадат най-доброто от себе си. Имаме респект към тима от Враца, но по-скоро те трябва да се притесняват от нас. Доволен съм от Димитър Георгиев, който се представи много добре на непривичен за него пост като опорен халф“, сподели пред zadupnitsa.com Иво Паргов.