(ВИДЕО/СНИМКИ) Марек загуби първия си мач от турнира Gothia Cup Сборният отбор на Марек загуби първия си двубой от международния турнир в Швеция от френския Сейнт Клауд с 2:3. По време на целия мач, отборът на Марек бе по-добрия на терена, като в началото на първото полувреме водеше с 2:0. Първият гол вкара Анжело Кючуков, а Венци Георгиев отбележи втория. Но притеснението оказа влияние и в края на първата част, французите успяха да изравнят. Второто полувреме беше оспорвано, но малко преди края Сейнт Клауд съумя да отбележи трети гол, с което мачът завърши с победа за французите. "Можехме да победим, но просто бяхме отпуснати, това ни попречи.", заяви капитанът на българския тим, Костадин Костадинов.