Марек не успя срещу Локомотив Сф  СНИМКИ Марек записа втора поредна загуба в първенството на А-група и първо домакинско поражение в изминалите седем кръга. Дупничани отстъпиха с 0:1 на Локо Сф, като единственото попадение реализира в 12-та минута Ранджелович. Домакините определено има за какво да съжаляват след като през втората част не успяха да стигнат да изравняването след като имаха пълно надмощие. Човек повече, заради изгонването на Камен Хаджиев в 78-ата, и трима тарани на терена не стигнаха на Марек за точката. като домакин на Локо Сф. Това е и първата победа на Локо Сф като гост през този сезон. Железничарите имат вече 11 точки, а Марек остава със седем. Двубоят бе и своеобразен сблъсък между двама специалисти и бивши играчи от школата на Локомотив Сф, каквито са Антон Велков и Димитър Васев. Сега първият от тях води Марек, а вторият е начело на родния си Локомотив.